ÇİĞLİ ANDROİD TV SERVİSİ, ÇİĞLİ LCD TV SERVİSİ, ÇİĞLİ LED TV SERVİSİ, ÇİĞLİ PLAZMA TV SERVİSİ, ÇİĞLİ SMART TV SERVİSİ, ÇİĞLİ TELEVİZYON LED DEĞİŞİMİ, ÇİĞLİ TELEVİZYON SERVİSİ, ÇİĞLİ TELEVİZYON SERVİSLERİ, ÇİĞLİ TELEVİZYON TAMİRCİSİ, ÇİĞLİ TELEVİZYON TAMİRİ, ÇİĞLİ TELEVİZYONCU, ÇİĞLİ TELEVİZYONCULAR, ÇİĞLİ TV, ÇİĞLİ TV ANAKART DEĞİŞİMİ, ÇİĞLİ TV LED DEĞİŞİMİ, ÇİĞLİ TV PANEL DEĞİŞİMİ, ÇİĞLİ TV SERVİS, ÇİĞLİ TV SERVİSLERİ, ÇİĞLİ TV TAMİRCİLERİ, ÇİĞLİ TV TAMİRCİSİ, ÇİĞLİ TV TAMİRİ, ÇİĞLİDE TELEVİZYON SERVİSİ, ÇİĞLİDE TELEVİZYON TAMİRCİLERİ, ÇİĞLİDE TV SERVİSİ, TELEVİZYON SERVİS ÇİĞLİ, TELEVİZYON SERVİSİ ÇİĞLİ, TV SERVİS, TV SERVİS ÇİĞLİ,

ÇİĞLİ TV SERVİSİ

Çiğli Televizyon Servisi hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İstenmeyen bir durum oldu ve televizyonunuz arızalandı. Bu herkesin başına gelebilir. Ancak bundan sonrasına, siz karar vereceksiniz. Sıradan bir TV tamircisi ile bitmek bilmeyen, düzelmeyen arızaları mı kabul edeceksiniz, yoksa hizmet, işçilik ve parça garantili, Çiğli TV tamir teknik servisini mi tercih edeceksiniz? Televizyon herkesin eline teslim edilmemeli. Alanında profesyonel ve uzman kişilere, gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz televizyonunuza, asla kendiniz müdahalede bulunmayın. Aksi halde istenmeyen olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir.

Çiğli TV Tamir Ücretleri

Çiğli TV Servisi servis ücretleri, bütçenize dost. TV tamiri için bizi aradığınız anda, teknik desteğe başlıyoruz. Evde kontrol edebileceğiniz şeyler için sizi yönlendiriyoruz. Eğer hala düzelmedi ise, adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili arıza tespit aletlerimizle, televizyonunuzun arızasını ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Bu arızanın tamir ücretini belirliyoruz. Değişim yapılacak yedek parça varsa onları da hesaplıyoruz. Ve toplam maliyeti size bildiriyoruz. Siz onay vermeden, hiçbir şekilde TV tamir işlemlerini başlatmıyoruz. Böylelikle sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Siz onay verip kabul ettiğinizde, TV tamir işlemlerini başlatıyoruz. Şayet televizyonunuzu teknik servise götürmemiz gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Çözüm Bulduğumuz Sorunlar Neler?

  • Çiğli TV Tamiri
  • Çiğli Uydu Anten Tamiri
  • Çiğli Uydu Servisi Problemi
  • Çiğli Uydu Çanak Tamiri
  • Çiğli Televizyon Bakım ve Onarım Servisi
  • Çiğli TV Teknik Arıza Servisi
  • Çiğli Televizyon Tamircisi
  • Çiğli Televizyon Kurulumu
  • Çiğli Televizyon Teknik Servis hizmeti
  • Çiğli Uydu Arıza Servisi

Çiğli Tv Teknik Servis Elemanlarımız

Çiğli TV Servisi çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahiptir. Bilgi, birikim ve deneyim sahibi kişilerdir. Her biri alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla, her türlü TV tamir hizmeti veriyoruz. Samimi, güler yüzlü, güvenilir ve dürüst çalışanlarımız, her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Karşıyaka Tv Servisi Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı teknisyenlerimiz ile kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyetini bizde bulacaksınız. Uzun yıllardır sektörde bulunmamız ile elde ettiğimiz tüm tecrübeyi siz değerli müşterilerimize göstermeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sürekli olarak güncel teknikler eşliğinde TV tamir hizmet süreci gerçekleştirmekteyiz.

Çiğli Tv Olarak Hangi Marka ve Hangi Model TV Tamiri Yapıyoruz?

Çiğli tv tamir servisi olarak, 15 yıllık bilgi birikim ve deneyimimizle, her marka ve her model TV tamir işlemi yapıyoruz. Çiğli TV tamir teknik servisimiz LCD TV tamiri, LED TV tamiri ve Plazma TV tamiri yapmaktadır.

Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamir işlemlerinde özel servis hizmeti vermekteyiz. Seg, Samsung, Vestel, Beko, Toshiba, Regal, Sunny ve LG TV tamir işlemlerinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonlarınız ile ilgili her türlü arızaya çözüm bulmaktayız.

Şayet tamir ücreti yüksek olacaksa, yeni bir televizyon almanızı tavsiye etmekteyiz. Sizlerin umutlarının ve parasının boşa harcamasına izin vermeyiz. Kurumsal bir kimlik oluşturmak adına firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir.

Çiğli Tv Tamir Hizmet Süreci

Çiğli Tv Servisi Anakart değişimi, ekran kartı değişimi, led değişimi, panel değişimi, panel tamiri yapmaktayız. TV montaj ve kurulum işlemlerini yapmaktayız. Hoparlör ve kumanda tamir işlemi de yapmaktayız. İşçilik garantili çalışmaktayız. Ayrıca değişim yaptığımız yedek parçalar da, garanti kapsamındadır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Anakart 6 ay garantili, Ekran kartı 6 ay garantili, Led değişimi 1 yıl garantili, Panel değişimi 6 ay garantilidir. Garanti kapsamında herhangi bir probleminizde bizimle iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için www.izmirtelevizyon.com.tr web sitesindeki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettikleriniz hakkında yorum yazarak soru sorabilirsiniz. Bizimle ilgili beğeni ve eleştirilerinizi de yorum yazarak sitemize gönderebilirsiniz. Yorumlarınız itina ile okunup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Çiğli TV tamir teknik servisi olarak tek hedefimiz, sizin memnuniyetiniz.

Çiğli TV Tamir Hizmet Süreci

Çiğli TV tamir hizmet süreci kapsamında belirli bir işlem sırasına göre ilerleme kaydediyoruz. Böylelikle kurumsal bir hizmet sürecini müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Sürecin ilk aşamasında bize ulaşan müşterilerimiz ile iletişime geçiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ışığında saha destek ekibimiz, verdiğiniz konum bilgisine gelerek evinizde hizmet sürecini başlatıyor. Evde ilk etapta tamir edilecek TV’nin genel saptanması ve hizmet sürecinden bilgiler veriliyor. Ayrıca televizyonda tamir edilecek bölge hakkında da detay ve fiyat bilgileri de iletiliyor. Ardından da müşterimizin onayını alarak hizmet sürecine başlıyoruz.

Çiğli TV tamir hizmet süreci ikinci aşamasında televizyonunuz, profesyonel teknik destek ekibimizin bulunduğu ana merkezimize geliyor. Saptanan ve dahi başka problemler araştırılarak en iyi hizmet verilmesi adına detaylı bir analiz gerçekleştirilmektedir. Ardından da yapılan analizler kapsamında problemin giderilmesine yönelik tamir hizmetimize başlanılmaktadır. Tamir hizmetimiz, problemin durumuna göre 1 – 3 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ekibimiz, yaşadığınız problemin giderilmesi adına gerekli tüm çalışmaları sürdürür. Çalışmalar bitince de ilgili işlem detayları ve faturayı içeren bir rapor dosyası ile TV’niz siz değerli müşterimize teslim edilir. Böylelikle Çiğli TV tamir hizmet sürecimizi tamamlamış oluruz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli hizmeti, kurumsal bir hizmet sürecini oluşturarak sağladığımızı da size belirtmek isteriz.

Çiğli Televizyon Servisi Ne Yapar?

Çiğli tv tamiri olarak arızalı televizyonlarını, marka farketmeksizin genelde LG, Samsung, Vestel, gibi markaların cihazlarını tamir ediyoruz.

Çiğli Televizyon Arızalı Cihazları Nekadar Sürede Tamir Eder?

Bizi Çiğli tv tamiri ve Çiğli tv servisi olarak bilen müşterilerimiz için cihazı 3 ila 7 gün içerisinde tamir edip, bakımlarını yapıp evlerine teslim ediyoruz.

Çiğli tv tamiri süreci nasıl işler?

Çiğli tv tamiri sürecinde ilk olarak uzman teknik destek ekibimiz eşliğinde evinizden televizyonuz alınır. Ardından da ofisimizde problemler saptanarak tamir edilme işlemine başlanılır. Tüm tamir işlemleri tamamlandığında da faturalı bir şekilde televizyonunuz adresinize teslim edilir.

Çiğli Tv Tamiri Fiyat Listesi

Ağrızalanan televizyonunuzun problem çıkaran bölgesi ve hasarlı bölge değişim durumuna göre bir fiyat talep edilmektedir. Evinize gelen uzman ekibimiz, televizyonun problemine göre bir fiyat oluşturarak sizlere sunar. Siz değerli müşterimizin de onaylaması dahilinde hizmet sürecimiz başlamaktadır.

Çiğli Tv Servisi 0232 271 14 11 nolu çağrı merkezimizden servis taleplerinizi iletebilir, Çiğli bölgesinde televizyonuzun sorunlar ile alakalı 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 130 kez ziyaret edildi.