ŞİRİNYER AWOX TV SERVİSİ

Şirinyer AWOX ANDROİD TV SERVİSİ, Şirinyer AWOX LCD TV SERVİSİ, Şirinyer AWOX LED TV SERVİSİ, Şirinyer AWOX PLAZMA TV SERVİSİ, Şirinyer AWOX SMART TV SERVİSİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYON LED DEĞİŞİMİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYON SERVİSİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYON SERVİSLERİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYON TAMİRCİSİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYON TAMİRİ, Şirinyer AWOX TELEVİZYONCU, Şirinyer AWOX TELEVİZYONCULAR, Şirinyer AWOX TV, Şirinyer AWOX TV ANAKART DEĞİŞİMİ, Şirinyer AWOX TV LED DEĞİŞİMİ, Şirinyer AWOX TV PANEL DEĞİŞİMİ, Şirinyer AWOX TV SERVİS, Şirinyer AWOX TV SERVİSLERİ, Şirinyer AWOX TV TAMİRCİLERİ, Şirinyer AWOX TV TAMİRCİSİ, Şirinyer AWOX TV TAMİRİ, Şirinyer DE TELEVİZYON SERVİSİ, Şirinyer DE TELEVİZYON TAMİRCİLERİ, Şirinyer DE TV SERVİSİ, TELEVİZYON SERVİS Şirinyer AWOX, TELEVİZYON SERVİSİ Şirinyer AWOX, TV SERVİS, TV SERVİS Şirinyer AWOX,

Şirinyer Awox Televizyon Servisi hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İstenmeyen bir durum oldu ve televizyonunuz arızalandı. Bu herkesin başına gelebilir. Ancak bundan sonrasına, siz karar vereceksiniz. Sıradan bir TV tamircisi ile bitmek bilmeyen, düzelmeyen arızaları mı kabul edeceksiniz, yoksa hizmet, işçilik ve parça garantili, Şirinyer Awox TV tamir teknik servisini mi tercih edeceksiniz? Televizyon herkesin eline teslim edilmemeli. Alanında profesyonel ve uzman kişilere, gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz televizyonunuza, asla kendiniz müdahalede bulunmayın. Aksi halde istenmeyen olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir.

Şirinyer Awox TV Tamir Ücretleri

Şirinyer Awox TV Servisi servis ücretleri, bütçenize dost. TV tamiri için bizi aradığınız anda, teknik desteğe başlıyoruz. Evde kontrol edebileceğiniz şeyler için sizi yönlendiriyoruz. Eğer hala düzelmedi ise, adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili arıza tespit aletlerimizle, televizyonunuzun arızasını ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Bu arızanın tamir ücretini belirliyoruz. Değişim yapılacak yedek parça varsa onları da hesaplıyoruz. Ve toplam maliyeti size bildiriyoruz. Siz onay vermeden, hiçbir şekilde TV tamir işlemlerini başlatmıyoruz. Böylelikle sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Siz onay verip kabul ettiğinizde, TV tamir işlemlerini başlatıyoruz. Şayet televizyonunuzu teknik servise götürmemiz gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Çözüm Bulduğumuz Sorunlar Neler?

  • Şirinyer Awox TV Tamiri
  • Şirinyer Awox Uydu Anten Tamiri
  • Şirinyer Awox Uydu Servisi Problemi
  • Şirinyer Awox Uydu Çanak Tamiri
  • Şirinyer Awox Televizyon Bakım ve Onarım Servisi
  • Şirinyer Awox TV Teknik Arıza Servisi
  • Şirinyer Awox Televizyon Tamircisi
  • Şirinyer Awox Televizyon Kurulumu
  • Şirinyer Awox Televizyon Teknik Servis hizmeti
  • Şirinyer Awox Uydu Arıza Servisi

Şirinyer Awox Tv Teknik Servis Elemanlarımız

Şirinyer Awox TV Servisi çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahiptir. Bilgi, birikim ve deneyim sahibi kişilerdir. Her biri alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla, her türlü TV tamir hizmeti veriyoruz. Samimi, güler yüzlü, güvenilir ve dürüst çalışanlarımız, her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı teknisyenlerimiz ile kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyetini bizde bulacaksınız. Uzun yıllardır sektörde bulunmamız ile elde ettiğimiz tüm tecrübeyi siz değerli müşterilerimize göstermeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sürekli olarak güncel teknikler eşliğinde TV tamir hizmet süreci gerçekleştirmekteyiz.

Şirinyer Awox Tv Olarak Hangi Marka ve Hangi Model TV Tamiri Yapıyoruz?

Şirinyer Awox tv tamir servisi olarak, 15 yıllık bilgi birikim ve deneyimimizle, her marka ve her model TV tamir işlemi yapıyoruz. Şirinyer Awox TV tamir teknik servisimiz LCD TV tamiri, LED TV tamiri ve Plazma TV tamiri yapmaktadır.

Awox, Awox, Awox, Sanyo, Botec marka TV tamir işlemlerinde özel servis hizmeti vermekteyiz. Awox, Awox, Awox, Awox, Awox, Awox, Awox ve LG TV tamir işlemlerinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonlarınız ile ilgili her türlü arızaya çözüm bulmaktayız.

Şayet tamir ücreti yüksek olacaksa, yeni bir televizyon almanızı tavsiye etmekteyiz. Sizlerin umutlarının ve parasının boşa harcamasına izin vermeyiz. Kurumsal bir kimlik oluşturmak adına firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir.

Şirinyer Awox Tv Tamir Hizmet Süreci

Şirinyer Awox Tv Servisi Anakart değişimi, ekran kartı değişimi, led değişimi, panel değişimi, panel tamiri yapmaktayız. TV montaj ve kurulum işlemlerini yapmaktayız. Hoparlör ve kumanda tamir işlemi de yapmaktayız. İşçilik garantili çalışmaktayız. Ayrıca değişim yaptığımız yedek parçalar da, garanti kapsamındadır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Anakart 6 ay garantili, Ekran kartı 6 ay garantili, Led değişimi 1 yıl garantili, Panel değişimi 6 ay garantilidir. Garanti kapsamında herhangi bir probleminizde bizimle iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için www.izmirtelevizyon.com.tr web sitesindeki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettikleriniz hakkında yorum yazarak soru sorabilirsiniz. Bizimle ilgili beğeni ve eleştirilerinizi de yorum yazarak sitemize gönderebilirsiniz. Yorumlarınız itina ile okunup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Şirinyer Awox TV tamir teknik servisi olarak tek hedefimiz, sizin memnuniyetiniz.

Şirinyer Awox TV Tamir Hizmet Süreci

Şirinyer Awox TV tamir hizmet süreci kapsamında belirli bir işlem sırasına göre ilerleme kaydediyoruz. Böylelikle kurumsal bir hizmet sürecini müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Sürecin ilk aşamasında bize ulaşan müşterilerimiz ile iletişime geçiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ışığında saha destek ekibimiz, verdiğiniz konum bilgisine gelerek evinizde hizmet sürecini başlatıyor. Evde ilk etapta tamir edilecek TV’nin genel saptanması ve hizmet sürecinden bilgiler veriliyor. Ayrıca televizyonda tamir edilecek bölge hakkında da detay ve fiyat bilgileri de iletiliyor. Ardından da müşterimizin onayını alarak hizmet sürecine başlıyoruz.

Şirinyer Awox TV tamir hizmet süreci ikinci aşamasında televizyonunuz, profesyonel teknik destek ekibimizin bulunduğu ana merkezimize geliyor. Saptanan ve dahi başka problemler araştırılarak en iyi hizmet verilmesi adına detaylı bir analiz gerçekleştirilmektedir. Ardından da yapılan analizler kapsamında problemin giderilmesine yönelik tamir hizmetimize başlanılmaktadır. Tamir hizmetimiz, problemin durumuna göre 1 – 3 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ekibimiz, yaşadığınız problemin giderilmesi adına gerekli tüm çalışmaları sürdürür. Çalışmalar bitince de ilgili işlem detayları ve faturayı içeren bir rapor dosyası ile TV’niz siz değerli müşterimize teslim edilir. Böylelikle Şirinyer Awox TV tamir hizmet sürecimizi tamamlamış oluruz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli hizmeti, kurumsal bir hizmet sürecini oluşturarak sağladığımızı da size belirtmek isteriz.

Şirinyer Awox Televizyon Servisi Ne Yapar?

Şirinyer Awox tv tamiri olarak arızalı televizyonlarını, marka farketmeksizin genelde LG, Awox, Awox, gibi markaların cihazlarını tamir ediyoruz.

Şirinyer Awox Televizyon Arızalı Cihazları Nekadar Sürede Tamir Eder?

Bizi Şirinyer Awox tv tamiri ve Şirinyer Awox tv servisi olarak bilen müşterilerimiz için cihazı 3 ila 7 gün içerisinde tamir edip, bakımlarını yapıp evlerine teslim ediyoruz.

Şirinyer Awox tv tamiri süreci nasıl işler?

Şirinyer Awox tv tamiri sürecinde ilk olarak uzman teknik destek ekibimiz eşliğinde evinizden televizyonuz alınır. Ardından da ofisimizde problemler saptanarak tamir edilme işlemine başlanılır. Tüm tamir işlemleri tamamlandığında da faturalı bir şekilde televizyonunuz adresinize teslim edilir.

Şirinyer Awox Tv Tamiri Fiyat Listesi

Ağrızalanan televizyonunuzun problem çıkaran bölgesi ve hasarlı bölge değişim durumuna göre bir fiyat talep edilmektedir. Evinize gelen uzman ekibimiz, televizyonun problemine göre bir fiyat oluşturarak sizlere sunar. Siz değerli müşterimizin de onaylaması dahilinde hizmet sürecimiz başlamaktadır.

Şirinyer Awox Tv Servisi 0232 271 14 11 nolu çağrı merkezimizden servis taleplerinizi iletebilir, Şirinyer bölgesinde Awox televizyonuzun sorunları ile alakalı 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.