NARLIDERE REGAL TV SERVİSİ

Narlıdere REGAL ANDROİD TV SERVİSİ, Narlıdere REGAL LCD TV SERVİSİ, Narlıdere REGAL LED TV SERVİSİ, Narlıdere REGAL PLAZMA TV SERVİSİ, Narlıdere REGAL SMART TV SERVİSİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYON LED DEĞİŞİMİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYON SERVİSİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYON SERVİSLERİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYON TAMİRCİSİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYON TAMİRİ, Narlıdere REGAL TELEVİZYONCU, Narlıdere REGAL TELEVİZYONCULAR, Narlıdere REGAL TV, Narlıdere REGAL TV ANAKART DEĞİŞİMİ, Narlıdere REGAL TV LED DEĞİŞİMİ, Narlıdere REGAL TV PANEL DEĞİŞİMİ, Narlıdere REGAL TV SERVİS, Narlıdere REGAL TV SERVİSLERİ, Narlıdere REGAL TV TAMİRCİLERİ, Narlıdere REGAL TV TAMİRCİSİ, Narlıdere REGAL TV TAMİRİ, Narlıdere DE TELEVİZYON SERVİSİ, Narlıdere DE TELEVİZYON TAMİRCİLERİ, Narlıdere DE TV SERVİSİ, TELEVİZYON SERVİS Narlıdere REGAL, TELEVİZYON SERVİSİ Narlıdere REGAL, TV SERVİS, TV SERVİS Narlıdere REGAL,

Narlıdere Regal Televizyon Servisi hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İstenmeyen bir durum oldu ve televizyonunuz arızalandı. Bu herkesin başına gelebilir. Ancak bundan sonrasına, siz karar vereceksiniz. Sıradan bir TV tamircisi ile bitmek bilmeyen, düzelmeyen arızaları mı kabul edeceksiniz, yoksa hizmet, işçilik ve parça garantili, Narlıdere Regal TV tamir teknik servisini mi tercih edeceksiniz? Televizyon herkesin eline teslim edilmemeli. Alanında profesyonel ve uzman kişilere, gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz televizyonunuza, asla kendiniz müdahalede bulunmayın. Aksi halde istenmeyen olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir.

Narlıdere Regal TV Tamir Ücretleri

Narlıdere Regal TV Servisi servis ücretleri, bütçenize dost. TV tamiri için bizi aradığınız anda, teknik desteğe başlıyoruz. Evde kontrol edebileceğiniz şeyler için sizi yönlendiriyoruz. Eğer hala düzelmedi ise, adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili arıza tespit aletlerimizle, televizyonunuzun arızasını ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Bu arızanın tamir ücretini belirliyoruz. Değişim yapılacak yedek parça varsa onları da hesaplıyoruz. Ve toplam maliyeti size bildiriyoruz. Siz onay vermeden, hiçbir şekilde TV tamir işlemlerini başlatmıyoruz. Böylelikle sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Siz onay verip kabul ettiğinizde, TV tamir işlemlerini başlatıyoruz. Şayet televizyonunuzu teknik servise götürmemiz gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Çözüm Bulduğumuz Sorunlar Neler?

  • Narlıdere Regal TV Tamiri
  • Narlıdere Regal Uydu Anten Tamiri
  • Narlıdere Regal Uydu Servisi Problemi
  • Narlıdere Regal Uydu Çanak Tamiri
  • Narlıdere Regal Televizyon Bakım ve Onarım Servisi
  • Narlıdere Regal TV Teknik Arıza Servisi
  • Narlıdere Regal Televizyon Tamircisi
  • Narlıdere Regal Televizyon Kurulumu
  • Narlıdere Regal Televizyon Teknik Servis hizmeti
  • Narlıdere Regal Uydu Arıza Servisi

Narlıdere Regal Tv Teknik Servis Elemanlarımız

Narlıdere Regal TV Servisi çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahiptir. Bilgi, birikim ve deneyim sahibi kişilerdir. Her biri alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla, her türlü TV tamir hizmeti veriyoruz. Samimi, güler yüzlü, güvenilir ve dürüst çalışanlarımız, her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı teknisyenlerimiz ile kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyetini bizde bulacaksınız. Uzun yıllardır sektörde bulunmamız ile elde ettiğimiz tüm tecrübeyi siz değerli müşterilerimize göstermeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sürekli olarak güncel teknikler eşliğinde TV tamir hizmet süreci gerçekleştirmekteyiz.

Narlıdere Regal Tv Olarak Hangi Marka ve Hangi Model TV Tamiri Yapıyoruz?

Narlıdere Regal tv tamir servisi olarak, 15 yıllık bilgi birikim ve deneyimimizle, her marka ve her model TV tamir işlemi yapıyoruz. Narlıdere Regal TV tamir teknik servisimiz LCD TV tamiri, LED TV tamiri ve Plazma TV tamiri yapmaktadır.

Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamir işlemlerinde özel servis hizmeti vermekteyiz. Seg, Samsung, Regal, Regal, Toshiba, Regal, Sunny ve LG TV tamir işlemlerinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonlarınız ile ilgili her türlü arızaya çözüm bulmaktayız.

Şayet tamir ücreti yüksek olacaksa, yeni bir televizyon almanızı tavsiye etmekteyiz. Sizlerin umutlarının ve parasının boşa harcamasına izin vermeyiz. Kurumsal bir kimlik oluşturmak adına firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sürdürmektedir.

Narlıdere Regal Tv Tamir Hizmet Süreci

Narlıdere Regal Tv Servisi Anakart değişimi, ekran kartı değişimi, led değişimi, panel değişimi, panel tamiri yapmaktayız. TV montaj ve kurulum işlemlerini yapmaktayız. Hoparlör ve kumanda tamir işlemi de yapmaktayız. İşçilik garantili çalışmaktayız. Ayrıca değişim yaptığımız yedek parçalar da, garanti kapsamındadır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Anakart 6 ay garantili, Ekran kartı 6 ay garantili, Led değişimi 1 yıl garantili, Panel değişimi 6 ay garantilidir. Garanti kapsamında herhangi bir probleminizde bizimle iletişime geçebilir, destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için www.izmirtelevizyon.com.tr web sitesindeki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettikleriniz hakkında yorum yazarak soru sorabilirsiniz. Bizimle ilgili beğeni ve eleştirilerinizi de yorum yazarak sitemize gönderebilirsiniz. Yorumlarınız itina ile okunup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Narlıdere Regal TV tamir teknik servisi olarak tek hedefimiz, sizin memnuniyetiniz.

Narlıdere Regal TV Tamir Hizmet Süreci

Narlıdere Regal TV tamir hizmet süreci kapsamında belirli bir işlem sırasına göre ilerleme kaydediyoruz. Böylelikle kurumsal bir hizmet sürecini müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Sürecin ilk aşamasında bize ulaşan müşterilerimiz ile iletişime geçiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ışığında saha destek ekibimiz, verdiğiniz konum bilgisine gelerek evinizde hizmet sürecini başlatıyor. Evde ilk etapta tamir edilecek TV’nin genel saptanması ve hizmet sürecinden bilgiler veriliyor. Ayrıca televizyonda tamir edilecek bölge hakkında da detay ve fiyat bilgileri de iletiliyor. Ardından da müşterimizin onayını alarak hizmet sürecine başlıyoruz.

Narlıdere Regal TV tamir hizmet süreci ikinci aşamasında televizyonunuz, profesyonel teknik destek ekibimizin bulunduğu ana merkezimize geliyor. Saptanan ve dahi başka problemler araştırılarak en iyi hizmet verilmesi adına detaylı bir analiz gerçekleştirilmektedir. Ardından da yapılan analizler kapsamında problemin giderilmesine yönelik tamir hizmetimize başlanılmaktadır. Tamir hizmetimiz, problemin durumuna göre 1 – 3 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ekibimiz, yaşadığınız problemin giderilmesi adına gerekli tüm çalışmaları sürdürür. Çalışmalar bitince de ilgili işlem detayları ve faturayı içeren bir rapor dosyası ile TV’niz siz değerli müşterimize teslim edilir. Böylelikle Narlıdere Regal TV tamir hizmet sürecimizi tamamlamış oluruz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli hizmeti, kurumsal bir hizmet sürecini oluşturarak sağladığımızı da size belirtmek isteriz.

Narlıdere Regal Televizyon Servisi Ne Yapar?

Narlıdere Regal tv tamiri olarak arızalı televizyonlarını, marka farketmeksizin genelde LG, Samsung, Regal, gibi markaların cihazlarını tamir ediyoruz.

Narlıdere Regal Televizyon Arızalı Cihazları Nekadar Sürede Tamir Eder?

Bizi Narlıdere Regal tv tamiri ve Narlıdere Regal tv servisi olarak bilen müşterilerimiz için cihazı 3 ila 7 gün içerisinde tamir edip, bakımlarını yapıp evlerine teslim ediyoruz.

Narlıdere Regal tv tamiri süreci nasıl işler?

Narlıdere Regal tv tamiri sürecinde ilk olarak uzman teknik destek ekibimiz eşliğinde evinizden televizyonuz alınır. Ardından da ofisimizde problemler saptanarak tamir edilme işlemine başlanılır. Tüm tamir işlemleri tamamlandığında da faturalı bir şekilde televizyonunuz adresinize teslim edilir.

Narlıdere Regal Tv Tamiri Fiyat Listesi

Ağrızalanan televizyonunuzun problem çıkaran bölgesi ve hasarlı bölge değişim durumuna göre bir fiyat talep edilmektedir. Evinize gelen uzman ekibimiz, televizyonun problemine göre bir fiyat oluşturarak sizlere sunar. Siz değerli müşterimizin de onaylaması dahilinde hizmet sürecimiz başlamaktadır.

Narlıdere Regal Tv Servisi 0232 271 14 11 nolu çağrı merkezimizden servis taleplerinizi iletebilir, Narlıdere bölgesinde Regal televizyonuzun sorunları ile alakalı 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.